Ürün Grupları
Bizi Takip Edin
@wanderfull_ensar
Sosyal Medya
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Facebook adresimiz Instagram adresimiz

Hakkımızda

1990 yılından günümüze, sürekli olarak kendini yenileyerek gelmiş olan Ensar Ayakkabı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. artan üretim kapasitesi ile, çalışmalarını yeni modern tesislerinde sürdürmektedir. Kuruluşumuz toplam 8.000 m2 Kapalı alana sahip tesislerinde, günlük 6.000 çift bay, bayan, çocuk spor ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir. 

Wanderfull markası ile kaliteyi hesaplı fiyata tüketiciye sunma politikasını benimsemiş ve kısa sürede tüketicinin ürünlerini tercih ettiği firmalar arasında yerini almıştır. Türkiye ve Avrupa pazarına satış yapmaktadır. Bugün Ensar Ayakkabı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. deneyimli kadrosu ile ürünlerinde arzu edilen kalite,  zarafet ve sağlamlığı yakalamış ve Türk ayakkabı sanayinde önemli bir yer edinmiştir. Üretimi yapılan ayakkabıların şıklığını yanında rahat olmasına da büyük özen göstermektedir. Dünya genelinde ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. 

Yenilikçi ve gelişimci özelliğinin yanında Ensar Ayakkabı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. için insan sağlığı ve çevre duyarlılığı birinci önceliktir. Bu nedenle insan sağlığına uygun ve çevreyi asgari düzeyde kirleten malzeme kullanılması ön planda tutulmakta ve tüm malzemelerin uygun kalitede olduğundan emin olmak adına kullanım öncesi sıkı bir denetim ve muhtelif test işlemlerinden geçirmektedir.


Bu Site Gelişmiş Dizaynist E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.